Швидкий
перегляд
продукції
catalogo_prodotti каталог
товарів
ecommerce E-Commerce ВІДПРАВИТИ
ЗАПИТ

Metalwork

50 anni, 1967 - 2017

Сертифікати компанії

Система управління якістю ISO 9001

Завантажити сертифікат ISO 9001

Політика якості

Топ Менеджмент визначає Політику якості, яку проводить Металообробна група наступним чином:

Інновації на продукт, бізнес-політика, орієнтована на фактичні вимоги клієнтів, впровадження системи управління якістю в цілому, організація бізнесу Kaizen та Lean, об'єднана для того, щоб Металообробна група стала лідером у галузі пневматики для промислового використання та автоматизації.

Металообробна група прагне задовольнити потреби та сподівання клієнтів.

Для досягнення цієї мети керівництво сприяє постійній дослідницькій діяльності на ринку та підтримці лідерства у виробництві шляхом постійного вдосконалення якості.
Залучення персоналу до досягнення цілей якості шляхом розробки програм навчання та підвищення кваліфікації персоналу на всіх рівнях компанії є обов'язковою для групи.
Керівництво також надає повну підтримку з таких питань:

Лідерство
Безпосередня прихильність вищого керівництва підвищити якість на всіх рівнях компанії, заохочуючи постійне вдосконалення та усвідомлення важливості задоволення потреб клієнтів.

Аналіз контексту
Просування Концепції замовника для всіх зацікавлених сторін, які безпосередньо чи опосередковано використовують продукти Metal Work Group для визначення вимог та задоволення очікувань кінцевого користувача.

Орієнтація на клієнта
Орієнтація на очікування всіх зацікавлених сторін, задоволеність клієнтів та лояльність до нашої компанії та продуктів є ключовими показниками нашого успіху.

Орієнтація на результат
Ми пропонуємо відмінні продукти та послуги для забезпечення довготривалих найкращих результатів бізнесу завдяки постійній увазі до вимог споживачів та компаній групи. 

Послідовність у постановці цілей
Досягнення відмінних результатів завдяки визнанню якості як невід'ємної частини бізнес-процесів організації.

Управління, орієнтоване на процеси
Забезпечення досягнення поставлених цілей за допомогою організаційних інструментів, таких як Повне управління якістю та моделі Lean та Kaizen.

Мислення на основі ризику
Зіткнутися з новими викликами та змінами шляхом мінімізації або усунення ризиків наскільки це можливо, перетворюючи їх на можливості для досягнення все більш амбітних цілей.

Зростання та участь персоналу
Поширена думка, що якість, успішність та вдосконалення є результатом роботи всіх членів колективу, яких закликають брати активну участь та сприяти постійному зростанню їхніх навичок та власної самостійності.

Сертифікація продукції
Забезпечення ресурсів, необхідних для гарантування відповідності продукту еталонному стандарту для використання в певних середовищах.

Concesio, травень 2017 року

Менеджмент

 

Політика управління якістю

Якщо ви зацікавлені у завантаженні нашого Посібника з якості, зв’яжіться з нашим відділом SAQ

НАТИСНІТЬ ТУТ

 

Інтегрована система управління охороною навколишнього середовища та охорони праці: ISO14001 - ISO45001

Завантажити сертифікат: ISO 14001 -  ISO 45001